Poszukiwane osoby chętne do adopcji!

Potrzebujesz przyjaciela? Lubisz zwierzęta?

Zaadoptuj bezdomne zwierzę z terenu Gminy Łabunie.

Właściciela lub osobę chętną do adopcji prosimy o kontakt tel. (84)611-60-25

W przypadku adopcji zwierzęcia porzuconego na naszym terenie, Gmina Łabunie pokrywa koszt odrobaczania i szczepienia przeciwko wściekliźnie, a także sterylizacji lub kastracji.

1. Młoda suczka porzucona w Miejscowości Ruszów. Jest łagodna, bardzo lubi dzieci, reaguje na komendy i uwielbia spacery.- pierwsze 3 zdj.

2. Rudy piesek znaleziony w Łabuniach-Reformie- 4 i 5 zdj.

3. Czarno biała suczka znaleziona w Łabuńkach Pierwszych z zieloną obrożą.- 6, 7, 8 zdj.

4. Czarny piesek z dłuższą sierścią znaleziony w miejscowości Barchaczów- 9 zdj.

5. Kotka znaleziona w Łabuńkach Pierwszych przy stacji gazowej- po zabiegu sterylizacji- 10, 11 zdj. 

6. Roczna koteczka znaleziona w Majdanie Ruszowskim. Jest niesamowicie miłym kotem, który nade wszystko uwielbia człowieka. Uwielbia być głaskana, drapana i noszona na rękach bez przerwy- po prostu kocha kontakt z człowiekiem. 12 i 13 zdj.

7. 8 tygodniowe koteczki po zaginionej matce przebywające w Łabuńkach Pierwszych- zdj 14.
Jeśli trafią Państwo na „bezpańskie” zwierzę, prosimy najpierw się upewnić, że rzeczywiście nie ma ono właściciela. To bardzo ważne!

Należy sprawdzić, czy ma np. obrożę z numerem telefonu właściciela, lub zapytajmy okolicznych mieszkańców, czy nie znają jego właścicieli.

Większość odławianych zwierząt wcale nie jest bezpańska. Jeśli to nie pomoże, prosimy zadzwonić do nas. Zaopiekujemy się psem, ogłosimy na naszej stronie internetowej i na Facebooku, że trafił do nas. Jeśli nie znajdziemy właściciela, poszukamy osoby chętnej do adopcji lub odwieziemy psa do schroniska.