Zawiadamiam mieszkańców Gminy Łabunie, że w dniu 30 maja 2022 r. (poniedziałek) o godz. 9:00 w świetlicy urzędu gminy w budynku wielofunkcyjnym w Łabuniach ul. Orzechowa 10 odbędą się obrady XXVIII sesji Rady Gminy Łabunie.

Czytaj więcej Zawiadomienie o sesji rady gminy

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, w niedzielne popołudnie 22 maja 2022 r. rozegrano pierwsze w tym roku w powiecie zamojskim zawody sportowo-pożarnicze. Na stadionie sportowym w Łabuniach w konkurencjach sztafeta pożarnicza 7x50 z przeszkodami i w ćwiczeniu bojowym mierzyły się jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Komarów-Osada i gminy Łabunie.

Czytaj więcej Gminne zawody sportowo-pożarnicze OSP

Nowe urządzenia rekreacyjne pojawiły się na placu zabaw przy ul. Osiedlowej w Łabuniach.

Czytaj więcej Plac zabaw jak nowy

14 maja 2022 r. w Dukli odbył się "VII IKO PRZEŁĘCZ CUP" Zamojski Klub Karate Kyokushin zdobył 8 złotych medali, 2 srebrnych i 4 brązowe. W klasyfikacji drużynowej Zamojski Klub zajął III miejsce.

Czytaj więcej IKO Przełęcz Cup w Dukli

Sebastian Sokołowski - uczeń kl. VIII c Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łabuniach zajął 4 miejsce w II grupie wiekowej na eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom".

Czytaj więcej Młodzi specjaliści od wiedzy pożarniczej

Warsztaty integracyjne, przygotowanie do występów artystycznych, a na finał uroczysty dzień z muzyką na żywo, tortem i występami artystycznymi - zapraszamy seniorów na II Gminny Dzień Seniora.

Czytaj więcej II Gminny Dzień Seniora – zapraszamy

Centrum Spotkań Kultur w Lublinie zaprasza do udziału w konkursie "Śpiewamy marzenia". Do wygrania nawet 6 tys. zł.

Czytaj więcej Wyśpiewaj marzenia w konkursie

 Szykujemy dla was niespodziankę z okazji Dnia Dziecka. Masz 8-15 lat? Mieszkasz w gminie Łabunie? Zgłoś się na organizowane przez Wójta Gminy Łabunie - Mariusza Kukiełkę warsztaty survivalowe, które poprowadzą dla was licencjonowani eksperci występujący w telewizyjnych programach Polsat Sport i Super Polsat. ZGŁOSZENIA DO 24 MAJA !

Czytaj więcej Pierwszy leśny survival w gminie Łabunie – zgłoś się do zabawy z telewizyjnymi instruktorami!

Rusza III edycja powiatowego konkursu foto - "Piękno Powiatu Zamojskiego w obiektywie". 

Czytaj więcej Konkurs – Piękno Powiatu Zamojskiego w obiektywie

Ministerstwo Rozwoju i Technologii informuje o ułatwieniach w programie budowy domów do 70 m.kw.

Czytaj więcej Ułatwienia w budowie domów do 70 m.kw. – zgłaszasz i budujesz